Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Mne to ted poprve dalo realnou slevu, sice ne 10%, ale na tydennim all-inclusive v Turecku uz to udela cca 70eur na jednom pokoji.. ale jinak souhlas, sleva to do ted nikdy nebyla, spis naopak, ubytka pres ten odkaz vychazela draz nez v appce s Genius a dalsimi slevami. 

0 Citovat

P.S. Dokonce mi to tu slevu propsalo okamzite do rezervace a snizilo hodnotu objednavky. Zadne nesmysly s vracenim kreditu do penezenky tedy atd. 

0 Citovat

Mně během dvou dnů přišly 2 kódy na 10%. Jeden využit, druhý předám prvnímu kdo napíše pod tenhle koment :)

0 Citovat

ahoj, kód by se mi akorát hodil :)

1 Citovat

_Filip_ napsal(a):

Mně během dvou dnů přišly 2 kódy na 10%. Jeden využit, druhý předám prvnímu kdo napíše pod tenhle koment :)

0 Citovat

Ahoj jestli můžu kód předem dekuji

0 Citovat

PAM9DQMDQV

10% cashback, max. 100€. Platí do 26.2.24 (nevím, jestli včetně). Napište případně pro ostatní, pokud ho využijete, ať to už nezkoušejí.

1 Citovat

Uz to nekdo pouzil a nenapsal. Pokud byste nekdo mel kod, prosim poslete mi do SZ. Diky moc.

0 Citovat

Edit: jiz neaktualni

Nabizim aktivnimu clenovi kod. Platny pouze dnes do pulnoci.

Vice pres SZ.

1 Citovat

Karle, prosim o poslani. Diky.

0 Citovat

@Ala bohuzel uz pres SZ reagovali rychlejsi zajemci. 

0 Citovat

Zdravim, nema nekdo pls kod 10 % cashback? Mohu poprosit do zprávy? Děkuji moc, hezký večer přeju

0 Citovat

4338Z4ZW79 - dejte prosím vědět, pokud použijete.

1 Citovat

Použito, díky moc!

0 Citovat

Ahoj, prosím nemáte někdo kód do SZ. Mně booking nikdy neposlal. :) Je to marný, je to marný, je to marný..... 

0 Citovat

1HPAU8UE4C - dejte prosim vedet o pouziti

0 Citovat

Kod od Lucii.cr vyuzit, dekuji moc 😊

0 Citovat

9HRCC9R3AA

0 Citovat

Využito, moc děkuji

0 Citovat

dobry den nema nekdo volny kod 

dekuji kdyz tak do zpravy

0 Citovat

Ahoj, prosím pokud byste někdo měl nevyužitý kód, o zaslání do SZ. Moc díky.

0 Citovat

Prosím nemáte volny slevovy kod na booking ? D.

0 Citovat

Ahoj nemáte někdo volný 10% kód dík 

0 Citovat

Další kód platný do 3.3.24

FA1E1Y7WBT

1 Citovat

Uz nekdo pouzil a nenapsal to sem. Prosim kdo ma kod, muzete mi poslat do SZ? Diky.

0